INGERSOLL AODH-1050
שנת ייצור
2013
מצב
משומש
מיקום
Warren ארצות הברית של אמריקה
more Images
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
נתונים על המכונה
שם המכונה:
מכונת קידוח חור שמן
יצרן:
INGERSOLL
דגם:
AODH-1050
שנת ייצור:
2013
מצב:
טוב (משומש)
מחיר ומיקום
מיקום:
21500 Hoover Road, 48089 Warren, Michigan, United States ארצות הברית של אמריקה
התקשר
פרטים טכניים
אורך כולל:
גובה כולל:
רוחב כולל:
משקל כולל:
A15186556
מספר התייחסות:
תיאור
INGERSOLL CM SYSTEMS AOHD AGILE OIL HOLE DRILL
Equipped with:
Siemens 840D Control
(2) Drill Heads
20-Tool Rack
HSK 50A Taper
(2) 7" 3-Jaw Chucks
(2) Tailstocks
(2) Steady Rests
Gedpfx Adsrtrx Rsvebl
Chip Auger
Chip Conveyor
Mist Collector
Hydraulic System
Q R 2 Lube System
Air Compressor
Specifications:
Maximum Length: 1050 mm (41.3")
Minimum Length: 180.0 mm (7.1")
Maximum Stroke: 250.00 mm
Maximum Main Journal Diameter: 115.0 mm (4.5")
Maximum Pin Journal Diameter: 100.00 mm (3.9")
Maximum Swing Diameter: 250.0 mm (9.84")
X-Axis Travel: 1450 mm (57.1")
Y-Axis Travel: 150 mm (5.9")W/HSK 50
Z-Axis Travel: 305.0 mm (12.0")
A-Axis Travel: 360 Degree
B-Axis Travel: 90 Degree
Feed Rate (Z): 1 m/min Maxim (40"/min max)
Position Accuracy of X,Y,Z Axes: .010 mm (.00039")
Position Accuracy of A & B Axes: .03 Degree
Position Repeatability of X,Y,Z Axes: .005 mm (.0002")
Position Repeatability of A & B Axes: .005 Degree
Spindle Power: 5.5 kW (7.5 hp)