חוקי השוק - Machineseeker.co.il

חוקי השוק

הצעות ספציפיות בלבד

הזן למאגר הצעות קונקרטיות בלבד. למרבה הצער, לא ניתן להפעיל פרסומות המורכבות רק מסלוגנים כגון "כל סוגי מכונות ה-xy". יש להציע מכונה ספציפית או חבילה קבועה של מספר מכונות לכל פרסומת. במקרה של חבילת מכונות, נדרש תיאור ברור של המכונות המשויכות בטקסט הפרסומת. הניסיון הראה שפרסומות של מכונות בודדות זוכות לתשומת לב רבה יותר מאשר חבילות מכונות.

פרסומות תמיד עם תיאור טכני משמעותי

ספק תיאור משמעותי בשדה נתונים טכניים עם הפרסומות שלך על Machineseeker . פרסומות ללא נתונים טכניים אינן אפשריות אצלנו. אתה יכול למצוא עצות שימושיות ליצירת פרסומות לקידום מכירות כאן .

אין אפשרות לפרסומות אנונימיות או מספר תיבה

הזן את שמך המלא והכתובת שלך בפרופיל המוכר שלך. למרבה הצער, פרסומות אנונימיות אינן אפשריות אצלנו.

אין מספרי טלפון/פקס או כתובות דואר אלקטרוני בטקסט הפרסום

רישומים עשויים שלא להכיל מספרי טלפון, מספרי פקס, מספרי טלפון נייד וכתובות דואר אלקטרוני. פרטי הקשר שלך נוצרים אוטומטית מחשבון הלקוח שלך ומוצגים גם במודעה שהושלמה. לכן אין צורך להזין את פרטי ההתקשרות שלך בטקסט הפרסום.

אין כתובות אינטרנט בפרסומות

טקסט הפרסומת והתמונות של הצעות המכשיר שלך לא יכילו כתובות אינטרנט כלשהן. אם אתה מעוניין בפרסום לוגו עבור דף הבית שלך, אתה יכול להזמין אותו כאן .

אין התייחסות לפרסומות אחרות

פרסומות לא יכילו הפניות כלשהן לפרסומות אחרות של ספק. יתר על כן, הפניות לחנויות המקוונות של הספק ולפלטפורמות מסחר או מכירות פומביות אחרות אינן מותרות.

מכונות המפורסמות כמודעות מסווגות עשויות שלא להיות חלק ממכירה פומבית.

מחק פריטים שנמכרו

נא למחוק או להשהות פריטים שנמכרו מיד. אנו מנסים לעדכן את מסד הנתונים שלנו. לכן קבצים מתים הם מאוד לא רצויים או אסורים לפי AGB .

אין העלאה מחדש לאחר מחיקת המודעה

העלאה מיידית של פרסומות שנמחקו בעבר אינה מותרת מסיבות של עיוות תחרות.

אין לוגו כתמונות מכונה או בתמונת המכונה

אל תפרסם לוגו של החברה כתמונות מכונה. כמו כן, חל איסור על הצבת לוגו חברה בתמונות מכונה.

רק תמונות שיש לך הרשאה להשתמש בהן

כמו כן, ניתן להעלות תמונות יצרן שזכויות היוצרים שלהן בידי היצרן או תמונות של מתחרים רק באישור בכתב של בעל זכויות היוצרים בהתאמה.

אין תמונות מצייני מיקום

תמונות פרסומת שיש להן רק "תמונות עוקבות" או דומה כתוכן היחיד אינן אפשריות.

אין להעתיק טקסטים של מתחרים

נא ליצור את התיאורים הטכניים של חפצי המכירה שלך בעצמך. העתקת טקסטים וחלקי טקסטים מפרסומות של מוכרים אחרים אסורה וככלל רק מביאה לצרות שאינך רוצה שיהיו לך.

אין רשימות מילות מפתח/מילות מפתח בפרסומות

ספק רק תיאורים טכניים רלוונטיים עבור המכונות המתאימות. לא ניתן להשתמש במילות מפתח או ברשימות מילות חיפוש. כמו כן, לא ניתן לפרסם מכונות, מוצרים, חומרים מתכלים או פרסום כללי אחרים.

אין שמות של חברות ומילים חוזרות בכותרת המודעה

אסור לציין את שם החברה שלך ולחזור על מילים בכותרת הפרסומת. יצרנים אינם נכללים בתקנה זו.

בחר קטגוריית מכונה נכונה

זה גם האינטרס שלך לוודא שאתה מפרסם את המודעות שלך בקטגוריות הנכונות.

אין פרסומות של €1

נא לא להזין מחירים של €1 בפרסומות. פרסומות שמציגות €1 כמחיר הרכישה (גם כ-FP או VB) לא יופעלו. אם אינך רוצה להזין מחיר, אנא השאר את שדה המחיר ריק בעת הזנתו. אז ההערה " מידע על מחיר " תוצג אוטומטית עבור המודעה שלך.

אין כותרות של מודעות קידום מכירות

הזן מידע משמעותי וללא ניסוחים פרסומיים בשם המכונה/סוג הרכב וכן ביצרן ובדגם. זוהי הדרך היחידה שבה קונים פוטנציאליים יכולים למצוא את הרישומים שלך באמצעות פונקציית החיפוש.

מספרי טלפון נגישים בפרטי ההתקשרות

בעת מסירת פרטי הקשר שלך, הקפד לכלול מספר טלפון שניתן להשיג.

אין מספר מודעות

אין לרשום את אותו פריט יותר מפעם אחת.

כללים נוספים בשוק עבור רישומי Buy It Now

אין פרטי קשר בכלל

רישומי Buy It Now אינם חייבים לכלול כל מידע ליצירת קשר. בנוסף למספרי טלפון, מספרי פקס, מספרי טלפון נייד וכתובות דואר אלקטרוני, זה כולל את שם החברה שלך, לוגו החברה שלך, כתובת משלך ושמות אנשי קשר. תמונות, סרטונים וקבצים מצורפים אינם יכולים להכיל כל מידע ליצירת קשר. הצהרות כגון "שופץ על ידי [שם חברה משלו]" אינן מותרות.

מידע המיקום באזור "מיקום פרסום" חייב להיות מוגבל לעיר ולמדינה (למשל אסן, גרמניה). אין לציין את הכתובת המדויקת לרבות רחוב, מספר בית ומיקוד.

תיאור נרחב

רישומי Buy It Now שלך יימכרו טוב במיוחד אם הם מקיפים ומדויקים בתיאור. מידע מפורט מאפשר מכירות לא מסובכות ומפחית את עומס העבודה שלך. בנה אמון על ידי שימוש נכון בכללי איות ודקדוק.

תוכן מומלץ:

  1. סיווג קטגוריה מדויק
  2. תיאור טכני מפורט
  3. תחומי יישום, קבוצות קונים (למשל עשה זאת בעצמך, אומנים)
  4. חומר תמונה ווידאו ברור (איכות גבוהה)
  5. אופציונלי: תאימות למכונות אחרות, אביזרים וכו'.
  6. הסבר על המצב
  7. אם רלוונטי: מספר שעות ריצה

אין פרסומות קולקטיביות

קנה עכשיו פרסומות חייבות להתייחס לפריטים או מכלולים בודדים. צרור של חפצים שונים בפרסומת אחת אינה כדאית במקרה של פרסומות Buy It Now ולכן אסורה.

אנא פרסם תמיד מאמרים או מכלולים על ידי יצירת מודעת קנה עכשיו משלך. זה מבטיח שלכל מודעה חדשה 'קנה עכשיו' יוקצה מזהה מודעה משלה ושניתן להקצות בבירור רכישות או בקשות רכישה.

תנאים לפרסום בו זמנית בפלטפורמות אחרות

ניתן להציע מוצרים המפורסמים באמצעות Buy It Now רק בו-זמנית בפלטפורמה מקוונת אחרת או בחנות המקוונת שלך, אם מתקיימים התנאים הבאים:

  1. על המוכר לוודא שהסחורה המוצעת ב- Machineseeker זמינה בכל עת.
  2. אם פריט נמכר בפלטפורמה אחרת או בחנות מקוונת משלך, יש לבטל מיד את מודעת ה- Buy It Now ב- Machineseeker.
הודעה: כל כללי השוק האחרים חלים גם על מודעות Buy It Now.