PBB1270/2
מכונת כיפוף פח
TNM
PBB1270/2
שנת ייצור
2025
מצב
חדש
(פועל באופן מלא)
מיקום
Iszkaszentgyörgy
נתונים על המכונה
מחיר ומיקום
- מיקום:
- Hrsz. 610/1, 8043 Iszkaszentgyörgy, Ungarn
תיאור
Manual swing bending machine
Very robust design
Maximum bending length: 1270 mm
Maximum bending thickness: 2 mm
Foot pedal operated
Gbsdpfeyr If Rox Advol
Very robust design
Foot pedal operated
Gbsdpfeyr If Rox Advol
שלח בקשה
טלפון & פקס
ייתכן שגם מודעות אלה יעניינו אותך.
מודעה קטנה
Siedlce
2,563 km
מכונת כיפוף
CORMAKPBB1270x2,0 mm
CORMAKPBB1270x2,0 mm
מודעה קטנה
Hessisch Lichtenau
3,048 km
מקדחת עמוד MK3, מקדחת עמודה, מקדחת עמידה כבדה
ALZMETALLAB 3 ESV
ALZMETALLAB 3 ESV
Metzingen
מקדחה עמודים
ALZMETALLAB3/ES
ALZMETALLAB3/ES
Niederlangen
מקדחה עמודים
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V