airtec XL-032-0050-050
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מצב
משומש
מיקום
Wiefelstede גרמניה
more Images
airtec XL-032-0050-050
airtec XL-032-0050-050
airtec XL-032-0050-050
airtec XL-032-0050-050
נתונים על המכונה
שם המכונה:
צילינדרים פנאומטיים
יצרן:
airtec
דגם:
XL-032-0050-050
מצב:
משומש
מחיר ומיקום
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מיקום המוכר:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, גרמניה גרמניה
A4233925
מספר התייחסות:
תיאור
-Stroke: 50 mm
-Piston diameter: 32 mm
-Piston rod: 12 mm