Perske DKRS1006/2
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מצב
משומש
מיקום
Wiefelstede גרמניה
more Images
Perske DKRS1006/2
Perske DKRS1006/2
Perske DKRS1006/2
נתונים על המכונה
שם המכונה:
מנוע עבור קצה עיבוד מכונות כרסום
יצרן:
Perske
דגם:
DKRS1006/2
מצב:
טוב (משומש)
מחיר ומיקום
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מיקום:
26215 Wiefelstede, DE גרמניה
A1797494
מספר התייחסות:
תיאור
Gbjdpob A Nn Asfx Advsl
-Motor: 1.5 kW 2820 rpm at 50 Hz
-Motor: 2.2 kW 5800 rpm at 100 Hz
-Voltage: 380 V
-Shaft mounting: Ø 30 mm