Parker STVD-50-30-STD
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מצב
משומש
מיקום
Wiefelstede גרמניה
more Images
Parker STVD-50-30-STD
Parker STVD-50-30-STD
Parker STVD-50-30-STD
Parker STVD-50-30-STD
Parker STVD-50-30-STD
נתונים על המכונה
שם המכונה:
צילינדרים פנאומטיים
יצרן:
Parker
דגם:
STVD-50-30-STD
מצב:
משומש
מחיר ומיקום
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מיקום המוכר:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, גרמניה גרמניה
A4545517
מספר התייחסות:
תיאור
Pneumatic cylinders, air cylinders, pneumatic rams, air rams, standard cylinders, stopper cylinders
-Manufacturer: Parker, stopper cylinder
-Type: STVD-50-30-STD
-Stroke: 25 mm
Godpfjfm A Uqex Ahueit
-Piston: Ø 50 mm
-Piston rod: Ø 32 mm