FR-A044-2.2K-ER
ממיר תדרים 2.2 קילוואט
Mitsubishi
FR-A044-2.2K-ER
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מצב
משומש
מיקום
Wiefelstede
נתונים על המכונה
מחיר ומיקום
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
- מיקום המוכר:
- Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, גרמניה
- A4545514
- מספר התייחסות:
- עדכון:
- עודכן לאחרונה בתאריך 12.06.2024
תיאור
Frequency converters, frequency converters, drive converters, controllers, variable speed drives
-Manufacturer: Mitsubishi, frequency converter FR-A044-2.2K-ER
-Power: 2.2 kW
-Input: 380-460 V 50/60 Hz
-Output: 6.0 A
-Dimensions: 215/200/H185 mm
Gjdpfxofm A Umj Ahueit
-Weight: 4.8 kg
-Power: 2.2 kW
-Input: 380-460 V 50/60 Hz
-Output: 6.0 A
-Dimensions: 215/200/H185 mm
Gjdpfxofm A Umj Ahueit
-Weight: 4.8 kg
שלח בקשה
טלפון & פקס
+49 4402 ... מודעות
ייתכן שגם מודעות אלה יעניינו אותך.
מודעה קטנה
Wijchen
3,312 km
לחץ בריקט Schuko Compacto CT 700 S-20 2017
SchukoCompacto CT 700 S-20
SchukoCompacto CT 700 S-20
מודעה קטנה
Stranice
2,390 km
מנסרה מלאה (נייח)
WRAVOR DOOWRC 1250 AC HTBS
WRAVOR DOOWRC 1250 AC HTBS
Oberkochen
מכונת טונים וחריצים
HABERKORNFZS-2
HABERKORNFZS-2
Pesaro
מכונת טחינת מסור HSS
VOLLMERCMS 10M
VOLLMERCMS 10M
Nattheim
מכבש מסגרת הידראולי
S+SRP 3000
S+SRP 3000
גרמניה
מכונת כרסום מרטין T 21
MartinT 21
MartinT 21
Bergatreute
מסור קרע
IrionHFS 170
IrionHFS 170
Tauberbischofsheim
מכונת כרסום
Wiefelstede
כרסמי עץ, 6 יחידות
Leuco120602-80004762
Leuco120602-80004762
Neukamperfehn
חוצה בורג מתלה משטחים
2.700 mm / IPE Profil: 100 x 55 mm/Materialfarbe: orange