HWACHEON VESTA 1000
שנת ייצור
2016
מצב
משומש (פועל באופן מלא)
מיקום
Niedersachsen גרמניה
מרכז עיבוד HWACHEON VESTA 1000
מרכז עיבוד HWACHEON VESTA 1000
מרכז עיבוד HWACHEON VESTA 1000
מרכז עיבוד HWACHEON VESTA 1000
HWACHEON VESTA 1000
HWACHEON VESTA 1000
HWACHEON VESTA 1000
HWACHEON VESTA 1000
נתונים על המכונה
שם המכונה:
מרכז עיבוד
יצרן:
HWACHEON
דגם:
VESTA 1000
מספר מכונה:
M281364F3ND
שנת ייצור:
2016
מצב:
מוכן לעבודה (יד שניה)
תפקודיות:
פועל באופן מלא
פרטים טכניים
מרחק נסיעה בציר X:
מרחק תנועה בציר Y:
550 מ"מ
מרחק תנועה ציר Z:
500 מ"מ
דגם בקר:
Siemens 828D inkl. Shopmill
מהירות סיבוב (מקסימלית):
הספקה
מיקום:
Niedersachsen, גרמניה גרמניה – מרחק: כ- 3,293 ק"מ
זמינות:
מיד לאחר סיום המכירה הפומבית
תנאי אספקה:
FCA
עלות פירוק וטעינה:
איסוף באתר:
חינם
עלות משלוח:
תיאור
TECHNICAL DETAILS
X-axis travel: 1,000 mm
Y-axis travel: 550 mm
Z-axis travel: 500 mm
Rapid traverse X/Y: 36 m/min
Rapid traverse Z: 30 m/min
Feed rate: 24,000 mm/min
Speed range: 12,000 rpm
Number of tools in magazine: 24 pcs
Tool holder: BT 40
MACHINE DETAILS
Control: Siemens 828D incl. Shopmill
Machine weight: approx. 6.5 t
EQUIPMENT
Hinged belt chip conveyor
Internal coolant supply up to 30 bar
המודעה תורגמה אוטומטית. ייתכנו שגיאות בתרגום.
עיבוד תשלומים
עלות נלווית לרכישה:
18 %