HEUSS GSR16-800
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
שנת ייצור
2025
מצב
חדש (פועל באופן מלא)
מיקום
Nieuwegein הולנד
תפיסת הריסה HEUSS GSR16-800
תפיסת הריסה HEUSS GSR16-800
תפיסת הריסה HEUSS GSR16-800
תפיסת הריסה HEUSS GSR16-800
תפיסת הריסה HEUSS GSR16-800
תפיסת הריסה HEUSS GSR16-800
תפיסת הריסה HEUSS GSR16-800
תפיסת הריסה HEUSS GSR16-800
תפיסת הריסה HEUSS GSR16-800
more Images
YouTube video
HEUSS GSR16-800
HEUSS GSR16-800
HEUSS GSR16-800
HEUSS GSR16-800
HEUSS GSR16-800
HEUSS GSR16-800
HEUSS GSR16-800
HEUSS GSR16-800
HEUSS GSR16-800
נתונים על המכונה
שם המכונה:
תפיסת הריסה
יצרן:
HEUSS
דגם:
GSR16-800
שנת ייצור:
2025
מצב:
חדש
תפקודיות:
פועל באופן מלא
מחיר ומיקום
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מיקום:
12 1E Regimentsdok, 3433 KS Nieuwegein, RO הולנד
תיאור
Sorting and Demolition Grapple NEW!! HEUSS GSR16-800 16tn excavator
Heuss Sorting & Demolition Grapple
For max 16tn Excavator
Mount of your choosing included (CW030, MS10, S-link etc)
Intergrated slewring- 2 hidromotors rotator.
Gisdjw Hf Ugopfx Ahujt
Hardox 400 buckets, weldox frame.
Hardened bolts Cr/Mdn 4
Clamping 350 bar max oilpress
Rotating 190 bar max oilpress
Weight 860 kg
Opening 1800mm
Breedte 800mm