FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
שנת ייצור
2007
מצב
משומש
מיקום
Malsch גרמניה
more Images
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
נתונים על המכונה
שם המכונה:
מכונת ברוצ'ינג - מקורה - אנכית
יצרן:
FRÖMAG
דגם:
FSR9-2000-MZ-PPC
שנת ייצור:
2007
מצב:
מצב טוב מאוד (משומש)
מחיר ומיקום
מיקום:
Malsch גרמניה
A21056802
מספר התייחסות:
עדכון:
תיאור
pulling force - max. 9 t
max. ram stroke 2000 mm
max. workpiece diameter 900 mm
Gjdpsycxlcjfx Advjbl
total power requirement 25 kW