Festo DSNU-25-25.P.A
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מצב
משומש
מיקום
Wiefelstede גרמניה
more Images
Festo DSNU-25-25.P.A
Festo DSNU-25-25.P.A
Festo DSNU-25-25.P.A
Festo DSNU-25-25.P.A
Festo DSNU-25-25.P.A
נתונים על המכונה
שם המכונה:
צילינדרים פנאומטיים
יצרן:
Festo
דגם:
DSNU-25-25.P.A
מצב:
טוב (משומש)
מחיר ומיקום
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מיקום:
26215 Wiefelstede, DE גרמניה
A1800038
מספר התייחסות:
תיאור
Pneumatic cylinder, air cylinder, pneumatic piston, air piston
-Stroke travel: 25 mm
-Piston diameter: Ø 25 mm
-Piston rod: 10 mm (connection M 10 x 1.5 thread)
-Total length: 165 mm
-Total length extended: 190 mm