Festo DC-100-0500PPV
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מצב
משומש
מיקום
Wiefelstede גרמניה
more Images
Festo DC-100-0500PPV
Festo DC-100-0500PPV
Festo DC-100-0500PPV
Festo DC-100-0500PPV
נתונים על המכונה
שם המכונה:
צילינדר פנאומטי
יצרן:
Festo
דגם:
DC-100-0500PPV
מצב:
טוב (משומש)
מחיר ומיקום
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מיקום:
26215 Wiefelstede, DE גרמניה
A3429935
מספר התייחסות:
תיאור
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
-Manufacturer: Festo
-Type: DC-100-0500PPV
-Piston: Ø 100 mm
-Stroke: 500 mm
-Pressure: max. 12 bar