2GN2A050A0150
גליל פנאומטי
Camozzi
2GN2A050A0150
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מצב
משומש
מיקום
Wiefelstede
נתונים על המכונה
מחיר ומיקום
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
- מיקום המוכר:
- Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, גרמניה
- A4237849
- מספר התייחסות:
- עדכון:
- עודכן לאחרונה בתאריך 12.06.2024
תיאור
Pneumatic cylinder, air cylinder, pneumatic stamp, air stamp, standard cylinder
-Stroke: 150 mm
-Piston diameter: 50 mm
-Piston rod: 18 mm
Godpfxefbmu Hs Advebl
-Price: per piece
-Number: 10 pieces
-Dimensions: 330/65/H65 mm
-Weight: 2.15 kg/piece
-Stroke: 150 mm
-Piston diameter: 50 mm
-Piston rod: 18 mm
Godpfxefbmu Hs Advebl
-Price: per piece
-Number: 10 pieces
-Dimensions: 330/65/H65 mm
-Weight: 2.15 kg/piece
שלח בקשה
טלפון & פקס
+49 4402 ... מודעות
ייתכן שגם מודעות אלה יעניינו אותך.
מודעה קטנה
Babberich
3,295 km
מכונת חיתוך להרכיב
OMERAR4 / 12
OMERAR4 / 12
מודעה קטנה
Würzburg
2,939 km
Festo 144 בוכנות פנאומטיות בנפרד או כסט שלם
Festo
Festo
Nieder-Olm
קרוואן לרכב
NeptunBOIS kippbar 2,36x1,29m 1600 kg GN134
אוסטריה
גזירת חיתוך מנוע
KK-IndustriesTafelschere Motorisch KK-M 2560 x 2,5 mm