BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
מצב
משומש
מיקום
Darwen הממלכה המאוחדת
BRIDGEPORT VMC500XP BRIDGEPORT VMC500XP
more Images
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
BRIDGEPORT VMC500XP
נתונים על המכונה
שם המכונה:
BRIDGEPORT VMC500XP
יצרן:
BRIDGEPORT
דגם:
VMC500XP
מצב:
משומש
מחיר ומיקום
מיקום:
Lancashire BB3 3DF, United Kingdom הממלכה המאוחדת
A21888308
מספר התייחסות:
תיאור
Bridgeport VMC 500 XP, Fanuc 18i-M Control, BT 40 Spindle, year 2001, Weight 2500kgs
Specifications:
Gsdpey N Ulyofx Advebl
X: 500 mm
Y: 340 mm
Z: 520 mm
Power: 10 kW
RPM: 12,000 RPM
# ATC: 16
Taper: BT40
Table-W: 360 mm
Table-L: 840 mm