AMADA HFBO 80-25
שנת ייצור
1996
מצב
משומש
מיקום
Ahaus גרמניה
more Images
YouTube video
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
נתונים על המכונה
שם המכונה:
בלם לחיצה - הידראולי
יצרן:
AMADA
דגם:
HFBO 80-25
שנת ייצור:
1996
מצב:
מוכן לעבודה (יד שניה)
מחיר ומיקום
מיקום:
48683 Ahaus גרמניה
A19924340
מספר התייחסות:
עדכון:
תיאור
pressure 80.0 t
chamfer lenght 2550 mm
distance between columns 2130 mm
column arm 420 mm
Gsdpfxjxabnyo Advebl
ajustment speed 100 mm/sec
working feed 10.0 mm/sec
return speed 80.0 mm/sec
stroke 200 mm
dayligth 470 mm
table width 60.0 mm
table height 910 mm
Number of working hours ca. 37.102 h
total power requirement 9.0 KW
weight of the machine ca. 5750 kg
range L-W-H 3100 x 2180 x 2540 mm