type: Abel HMD-G-50-500
Flow rate: max. 50 m³/h
Discharge pressure: 15 bar
Motor: 30 KW, 400 V, 50 Hz, 1500 rpm,
- with blower :
The pump is controlled via frequencly converter.:
Gbsdpfx Aed Ey Rfodvsl
type: Abel HMD-G-50-500
Flow rate: max. 50 m³/h
Discharge pressure: 15 bar
- with blower :
Gbsdpfx Aed Ey Rfodvsl
ספק
הערה: הירשם בחינם או התחבר, כדי לקבל גישה לכל המידע.
נרשם מאז: 2013
175 מודעות אונליין
שלח בקשה
טלפון & פקס
+49 2855 ... מודעות
ייתכן שגם מודעות אלה יעניינו אותך.
מודעה קטנה
Voerde
3,245 km
משאבת בוכנה הידראולית קרום המכונה אייבל
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
מודעה קטנה
Neumarkt
2,819 km
מבער שמן Weishaupt L9T-320kg/h
Weishaupt Ölbrenner L9T-320kg/hWeishaupt Ölbrenner L9T-320kg/h
Voerde (Niederrhein)
משאבת דיאפרגמת בוכנה הידראולית ABEL
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Voerde
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
בוכנה משאבת דיאפרגמה, האכלה משאבה
AbelHMD-G-50-0500
AbelHMD-G-50-0500
משאבת בוכנה הידראולית ממברנה
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Scerne
מכבש ממברנה
ORMAAIR/SYSTEM/ECO 25/14
ORMAAIR/SYSTEM/ECO 25/14
Voerde (Niederrhein)
משאבת דיאפרגמה בוכנה משאבת הזנה
ABELHMD-G-50-500 Schlammpumpe
ABELHMD-G-50-500 Schlammpumpe
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Radeberg
משאבת הזנה לדוד צנטריפוגלי
KSBWKF 50/7 ; 30kW ; 20m³/h ; 214m