ABEL HMD-G-50-500
מצב
חדש
מיקום
Voerde גרמניה
more Images
ABEL HMD-G-50-500
נתונים על המכונה
שם המכונה:
משאבת בוכנה הידראולית קרום המכונה אייבל
יצרן:
ABEL
דגם:
HMD-G-50-500
מספר מכונה:
85163a
מצב:
חדש
מחיר ומיקום
השכרה:
אפשרי
מיקום:
Ringstr. 10, 46562 Voerde, Deutschland גרמניה
A3953499
מספר התייחסות:
RE-HU-2019-1401-PK36c
עדכון:
עודכן לאחרונה בתאריך 07.10.2024
תיאור
machine: new piston hydraulic membrane pump
type: Abel HMD-G-50-500
Gijdpod Ey I Nefx Ahust
Flow rate: max. 50 m³/h
Discharge pressure: 15 bar
Motor: 30 KW, 400 V, 50 Hz, 1500 rpm,