WMU Schutzgasdurchlaufofen VKD5000G
שנת ייצור
1996
מצב
משומש
מיקום
Werl גרמניה
more Images
נתונים על המכונה
שם המכונה:
תנור ממעבר רציף עם מסוע
יצרן:
WMU
דגם:
Schutzgasdurchlaufofen VKD5000G
מספר מכונה:
VKD5000G
שנת ייצור:
1996
מצב:
משומש
מחיר ומיקום
מיקום:
Werl, גרמניה גרמניה
התקשר
פרטים טכניים
כוח:
טמפרטורה:
1,120 °C
אורך פנימי:
רוחב פנימי:
550 מ"מ
גובה פנימי:
130 מ"מ
מספר תאים:
3
שנת שיפוץ אחרונה:
תיאור
Technical data:
Heated length: 5000 mm
Number of heating zones: 3
Operating temperature: up to 1120 °C
Usable width: 550 mm
Giedpfx Aoy Nyqzjhuot
Usable height: 130 mm
Heating power: 180 kW
Protective gas: Hydrogen / Nitrogen
The furnace was relined in 2025 and is equipped with an almost as-new furnace muffle.
המודעה תורגמה אוטומטית. ייתכנו שגיאות בתרגום.
ספק
2 מודעות אונליין
התקשר
שלח בקשה
קרקעus
גרמניה
אוסטריה
שווייץ
ארצות הברית של אמריקה
הממלכה המאוחדת
צרפת
בלגיה
ספרד
מקסיקו
איטליה
הולנד
פולין
הפדרציה הרוסית
בלארוס (רפובליקת בלארוס)
אוקראינה
אסטוניה
טורקיה
ניו זילנד
אירלנד
הרפובליקה הצ'כית
דנמרק
פינלנד
שוודיה
נורווגיה
לוקסמבורג
יוון
ליטא
לטביה
איסלנד
פורטוגל
ברזיל
ונצואלה
ארגנטינה
הונגריה
סלובקיה
רומניה
מולדובה
סלובניה
סרביה
מונטנגרו
אלבניה
קרואטיה
בולגריה
מקדוניה הצפונית
בוסניה והרצגובינה
ישראל
מצרים
מרוקו
הודו
אינדונזיה
דרום קוריאה
יפן
תאילנד
מלזיה
וייטנאם
סין, הרפובליקה העממית
טאיוואן
איראן
בנגלדש
הערה: הבקשה שלך תועבר לכל המוכרים בקטגוריית המכונות. כך תוכל לקבל מספר רב של הצעות.
לא ניתן היה לשלוח את הבקשה. אנא נסה שוב מאוחר יותר.
טלפון & פקס
ייתכן שגם מודעות אלה יעניינו אותך.
מודעה קטנה
תנור רציף Kohnle TE 1000-100/60-1000
more images
גרמניה גרמניה
3,006 km
תנור רציף
מודעה קטנה
תנור עגלה חשמלי 1300°C תנור ROHDE HWE 7200/13
גרמניה Meiningen
2,967 km
תנור עגלה חשמלי 1300°C תנור