Schneider Electric Altivar 630 ATV630D90N4
שנת ייצור
2021
מצב
משומש
מיקום
Wiefelstede גרמניה
ממיר תדר 90 קילוואט Schneider Electric Altivar 630  ATV630D90N4
more Images
נתונים על המכונה
שם המכונה:
ממיר תדר 90 קילוואט
יצרן:
Schneider Electric
דגם:
Altivar 630 ATV630D90N4
שנת ייצור:
2021
מצב:
טוב (משומש)
מחיר ומיקום
מיקום:
26215 Wiefelstede, DE גרמניה
A20239585
מספר התייחסות:
תיאור
-Manufacturer: Schneider Electric, frequency converter Altivar 630
Giodpexlzibofx Ahust
-Type: ATV630D90N4
-Power: 90 kW
-Input: 380-480V / 50/60Hz / 156 A
-Output: 380-480V / 0-500 Hz / 173 A