Mori Seiki NH 4000
שנת ייצור
2005
מצב
משומש
מיקום
Borrby שוודיה
more Images
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
נתונים על המכונה
שם המכונה:
מרכז עיבוד אופקי
יצרן:
Mori Seiki
דגם:
NH 4000
שנת ייצור:
2005
מצב:
מצב טוב מאוד (משומש)
מחיר ומיקום
מיקום:
Timmergatan 11, 276 30 Borrby, Sweden שוודיה
תיאור
Twin pallet 400 x 400mm, X 560 Y 560 Z 630mm, B 0,001dg. 14.000Rpm BT 40, ATC 60 pos, cooling through spindle, MSX 501, weight 9,800kg