SSB 260 VA
מסור סרט
KASTO
SSB 260 VA
שנת ייצור
1993
מצב
משומש
מיקום
Hattingen
נתונים על המכונה
מחיר ומיקום
- מיקום:
- Lager Hattingen
- A21583458
- מספר התייחסות:
- עדכון:
- עודכן לאחרונה בתאריך 24.03.2026
תיאור
cutting speed 15 - 125 m/min
cross cutting section 260 mm
band length 4.115 x 41 x 1,1 mm
cutting width 260 x 260 mm
Band Saw | KASTO - SSB 260 VA
The machine is in a well-maintained condition.
Please note that the technical details were added from comparable machines.
Giodpfx Aeywzxcohuet
#Tags: SSB260VA | SSB-260VA | SSB260 VA | SSB 260VA
cross cutting section 260 mm
cutting width 260 x 260 mm
Band Saw | KASTO - SSB 260 VA
Giodpfx Aeywzxcohuet
שלח בקשה
טלפון & פקס
ייתכן שגם מודעות אלה יעניינו אותך.
מודעה קטנה
Hattingen
3,204 km
מסור סרט
KASTOSSB 260VA
KASTOSSB 260VA
מודעה קטנה
Emmelshausen
3,106 km
מכונות כרסום
MikronMill P 800 U
MikronMill P 800 U
Solbiate Olona
מסור סרט אוטומטי Kasto 260
KASTOSSB 260 VA
KASTOSSB 260 VA
Tatabánya
מסור סרט מכונות מסור סרט
KASTO BandsägeautomatSSB 260 VA (3369)
גרמניה
מרכז עיבוד CNC 5 צירים
Deckel Maho DMGDMU 70 eVolution
Kölleda
מכונת מסור סרט אוטומטית לחלוטין
KASTOSSB 260 VA Serie 113
KASTOSSB 260 VA Serie 113
מרכז עיבוד - אנכי
HERMLEC 1200 V
HERMLEC 1200 V