Heinrichsglück DK1.000-P800
שנת ייצור
2022
מצב
חדש
מיקום
Soest גרמניה
more Images
Heinrichsglück DK1.000-P800
Heinrichsglück DK1.000-P800
Heinrichsglück DK1.000-P800
Heinrichsglück DK1.000-P800
Heinrichsglück DK1.000-P800
Heinrichsglück DK1.000-P800
נתונים על המכונה
שם המכונה:
שולחן ריתוך שולחן רוטרי
יצרן:
Heinrichsglück
דגם:
DK1.000-P800
שנת ייצור:
2022
מצב:
חדש
מחיר ומיקום
מיקום:
Coesterweg 45, 59494 Soest, Deutschland גרמניה
תיאור
Turntable
Load: 1.000kg (1.200kg horizontal) with a center of gravity of 200mm from the faceplate
Gbedpfxjgn Ecrs Advjl
Faceplate diameter: 800mm with 4 T-slots
Faceplate speed: 0.05-1.5rtm
Torque face plate: 1,800Nm
Tilt angle: 0-135 °
Welding current transmission: 800A