Gillardon GB 30 V
Year of manufacture: 1985
Automatic feed: 0.1/0.16/0.25 mm
Stepless speed range from 60–1600 rpm
2-speed motor
Work light
170 mm quill stroke
2900 mm reach
Table size 480x560 mm – clamping surface 350x440 mm
MT 3 taper – with Röhm quick-action chuck 3–16 mm
Machine height 1980 mm – weight approx. 400 kg
The machine runs very quietly and precisely
+ vices included
Giodpjx Ncfhsfx Ahuet
המודעה תורגמה אוטומטית. ייתכנו שגיאות בתרגום.
Gillardon GB 30 V
Year of manufacture: 1985
2-speed motor
Work light
170 mm quill stroke
2900 mm reach
+ vices included
Giodpjx Ncfhsfx Ahuet
ספק
הערה: הירשם בחינם או התחבר, כדי לקבל גישה לכל המידע.
נרשם מאז: 2005
55 מודעות אונליין
שלח בקשה
טלפון & פקס
+49 4235 ... מודעות
ייתכן שגם מודעות אלה יעניינו אותך.
מודעה קטנה
Langwedel
3,206 km
מקֶדַח עמוד
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
מודעה קטנה
Naprawa
2,419 km
חגורה רחבה מלטשת
UnitekWinner 1100 pneumatic
UnitekWinner 1100 pneumatic
Velen
מקֶדַח עמוד
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Velen
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Lüdenscheid
מקדחה לספסל
FLOTTTB 10 Eco Plus (NEU ab Werk)
Dreieich
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Günzburg
GILLARDONGB30V 60-1600
GILLARDONGB30V 60-1600
Rīga
מכונה לקידוח חורים עבור דיבלים
UrbanDB 3100
UrbanDB 3100
Niederlangen
מקדחה עמודים
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Langwedel
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
גרמניה
FELDER FW 1102 P
FELDERFW 1102 P
Rödermark
הוכל. מכונת קידוח עמודים
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
מקדחה עמודים
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V