CORMAK QM16200N
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
שנת ייצור
2026
מצב
חדש
מיקום
Siedlce פולין
סגן מכונה מדויק 200 מ"מ CORMAK QM16200N
more Images
CORMAK QM16200N
CORMAK QM16200N
CORMAK QM16200N
CORMAK QM16200N
נתונים על המכונה
שם המכונה:
סגן מכונה מדויק 200 מ"מ
יצרן:
CORMAK
דגם:
QM16200N
שנת ייצור:
2026
מצב:
חדש
מחיר ומיקום
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מיקום:
Brzeska 120, 08-110 Siedlce, Polska פולין
תיאור
Features and applications
Base made of durable cast iron, approx. HRC 40, fixed and movable steel jaws about HRC 48–52
Possibility of repositioning jaw inserts for increased work area
Movable jaw design provides additional clamping of the workpiece to the base
±0.015 mm allowed base height deviation
Possibility of using a number of vices at once
Used with milling machines, boring machines, CNC machines
QM16200N technical data
Jaw width
200 mm
Jaw height
50 mm
Gijdpovxgwzefx Ahuet
Maximum L1 jaw opening
190 mm
Maximum L2 jaw opening
275 mm
Maximum L3 jaw opening
385 mm
Maximum L4 jaw opening
470 mm
Transverse bar width
18 mm
Longitudinal bar width
18 mm
Drive shaft hexagonal head
19 mm
Dimensions
517×200×135 mm
Weight
47 kg
ספק
נראה לאחרונה באינטרנט: היום
473 מודעות אונליין
התקשר
שלח בקשה
קרקעus
גרמניה
אוסטריה
שווייץ
ארצות הברית של אמריקה
הממלכה המאוחדת
צרפת
בלגיה
ספרד
מקסיקו
איטליה
הולנד
פולין
הפדרציה הרוסית
בלארוס (רפובליקת בלארוס)
אוקראינה
אסטוניה
טורקיה
ניו זילנד
אירלנד
הרפובליקה הצ'כית
דנמרק
פינלנד
שוודיה
נורווגיה
לוקסמבורג
יוון
ליטא
לטביה
איסלנד
פורטוגל
ברזיל
ונצואלה
ארגנטינה
הונגריה
סלובקיה
רומניה
מולדובה
סלובניה
סרביה
מונטנגרו
אלבניה
קרואטיה
בולגריה
מקדוניה הצפונית
בוסניה והרצגובינה
ישראל
מצרים
מרוקו
הודו
אינדונזיה
דרום קוריאה
יפן
תאילנד
מלזיה
וייטנאם
סין, הרפובליקה העממית
טאיוואן
איראן
בנגלדש
הערה: הבקשה שלך תועבר לכל המוכרים בקטגוריית המכונות. כך תוכל לקבל מספר רב של הצעות.
לא ניתן היה לשלוח את הבקשה. אנא נסה שוב מאוחר יותר.
טלפון & פקס
ייתכן שגם מודעות אלה יעניינו אותך.
מודעה קטנה
מקדחות ותרגילים שלב
מקדחות ותרגילים שלב
more images
Dellach
2,551 km
מודעה קטנה
מרכז עיבוד אנכי CNC KAFO CV 6A
מרכז עיבוד אנכי CNC KAFO CV 6A
מרכז עיבוד אנכי CNC KAFO CV 6A
מרכז עיבוד אנכי CNC KAFO CV 6A
מרכז עיבוד אנכי CNC KAFO CV 6A
מרכז עיבוד אנכי CNC KAFO CV 6A
מרכז עיבוד אנכי CNC KAFO CV 6A
מרכז עיבוד אנכי CNC KAFO CV 6A
מרכז עיבוד אנכי CNC KAFO CV 6A
מרכז עיבוד אנכי CNC KAFO CV 6A
מרכז עיבוד אנכי CNC KAFO CV 6A
מרכז עיבוד אנכי CNC KAFO CV 6A
מרכז עיבוד אנכי CNC KAFO CV 6A
שווייץ Root
2,879 km
מרכז עיבוד אנכי CNC
KAFOCV 6A
סוחר מאומת
מרכז עיבוד LEADWELL V-25
מרכז עיבוד LEADWELL V-25
גרמניה Wiesbaden
מרכז עיבוד
סוחר מאומת
מרכז עיבוד שבבי אנכי HAAS VF-2SS
הונגריה Iszkaszentgyörgy
מרכז עיבוד שבבי אנכי
מרכז עיבוד שבבי אנכי HURCO VMX 30 i
הונגריה Iszkaszentgyörgy
מרכז עיבוד שבבי אנכי
מלקחיים 5243 Hilma BB 200 mm
מלקחיים 5243 Hilma BB 200 mm
מלקחיים 5243 Hilma BB 200 mm
מלקחיים 5243 Hilma BB 200 mm
מלקחיים 5243 Hilma BB 200 mm
מלקחיים 5243 Hilma BB 200 mm
Tönisvorst
HilmaBB 200 mm