Arburg 470S-1300-350 (170)
שנת ייצור
2005
מצב
משומש
מיקום
Koszalin פולין
more Images
Arburg 470S-1300-350 (170)
Arburg 470S-1300-350 (170)
Arburg 470S-1300-350 (170)
Arburg 470S-1300-350 (170)
Arburg 470S-1300-350 (170)
Arburg 470S-1300-350 (170)
Arburg 470S-1300-350 (170)
Arburg 470S-1300-350 (170)
Arburg 470S-1300-350 (170)
נתונים על המכונה
שם המכונה:
מכונת הזרקה
יצרן:
Arburg
דגם:
470S-1300-350 (170)
שנת ייצור:
2005
מצב:
מצב טוב מאוד (משומש)
מחיר ומיקום
מיקום:
Polczynska 67a, 75-816 Koszalin, Polska פולין
התקשר
פרטים טכניים
כוח קיבוע:
קוטר הבורג:
35 מ"מ
לחץ הזרקה:
משקל הזרקה:
127 g
תיאור
Arburg 470S-1300-350 (170)
Gbodpfx Ajvt Tn Nodvjl
hybrid with electric screw drive, without hopper
General information
Product Code: 170
Availability: In Stock
Year of production: 2005
Brand: Arburg
Technical data
Shot Weight: 127 g
Clamping Force: 1,300 kN
Screw dia: 35 mm
Injection pressure: 2500 bar
Tie bar distance: 470 x 470 mm
Platen size: 650 x 650 mm
Mould height min.: 275 mm
Type of controls: Selogica
Language: German
Power: 33,9 kW