Arburg 470 C 1500-350 (2006)
Arburg 470 C 1500-350
שנת ייצור
2006
מצב
משומש
מיקום
Trenčianske Stankovce סלובקיה
Arburg 470 C 1500-350 (2006) Arburg 470 C 1500-350
more Images
Arburg 470 C 1500-350
Arburg 470 C 1500-350
Arburg 470 C 1500-350
Arburg 470 C 1500-350
Arburg 470 C 1500-350
נתונים על המכונה
שם המכונה:
Arburg 470 C 1500-350 (2006)
יצרן:
Arburg
דגם:
470 C 1500-350
שנת ייצור:
2006
מצב:
כמו חדש (משומש)
מחיר ומיקום
מיקום המוכר:
3011 Sedličná, 913 11 Trenčianske Stankovce, סלובקיה סלובקיה
A20369210
מספר התייחסות:
תיאור
Arburg 470 C 1500-350 (2006)
Working hours : only 7.113 h
Clamping Force: 150 tons
Tie-bar Spacing: (H × V): 470 mm × 470 mm
Maximum Plate Size : 650 mm × 650 mm
Minimum Mould Installation Height: 250 mm
Maximum Distance between Platen (when fully open): ~750 mm
Gijdpfx Asxqx H Ijhust
Mould Opening Stroke : 500 mm
Screw Diameter: 45 mm
Approximate Shot Volume (Injection Volume): 230 cm³
Approximate Shot Weight (for PS): 210 g
Injection Pressure: 1 670 bar
Motor/Drive Power: Example listing ~ 37 kW servo/hydraulic drive power
Heating Power: Example listing ~ 10.2 kW
Machine Dimensions (Length × Width × Height): 5.4 m × 2.0 m × 2.2 m
Machine Weight:4 500 kg
ספק
154 מודעות אונליין
Trustseal icon
התקשר
שלח בקשה
קרקעus
גרמניה
אוסטריה
שווייץ
ארצות הברית של אמריקה
הממלכה המאוחדת
צרפת
בלגיה
ספרד
מקסיקו
איטליה
הולנד
פולין
הפדרציה הרוסית
בלארוס (רפובליקת בלארוס)
אוקראינה
אסטוניה
טורקיה
ניו זילנד
אירלנד
הרפובליקה הצ'כית
דנמרק
פינלנד
שוודיה
נורווגיה
לוקסמבורג
יוון
ליטא
לטביה
איסלנד
פורטוגל
ברזיל
ונצואלה
ארגנטינה
הונגריה
סלובקיה
רומניה
מולדובה
סלובניה
סרביה
מונטנגרו
אלבניה
קרואטיה
בולגריה
מקדוניה הצפונית
בוסניה והרצגובינה
ישראל
מצרים
מרוקו
הודו
אינדונזיה
דרום קוריאה
יפן
תאילנד
מלזיה
וייטנאם
סין, הרפובליקה העממית
טאיוואן
איראן
בנגלדש
הערה: הבקשה שלך תועבר לכל המוכרים בקטגוריית המכונות. כך תוכל לקבל מספר רב של הצעות.
לא ניתן היה לשלוח את הבקשה. אנא נסה שוב מאוחר יותר.
טלפון & פקס
ייתכן שגם מודעות אלה יעניינו אותך.
מודעה קטנה
מכונת הזרקה Arburg 470C 1500-350  (3 Spritzeinheiten)
more images
גרמניה Hannover
3,129 km
מכונת הזרקה
סוחר מאומת
מודעה קטנה
מלגזה קדמית LINDE H 80-900 EVO
מלגזה קדמית LINDE H 80-900 EVO
Fliessem
3,161 km
מלגזה קדמית
מכונת הזרקה Arburg 470C-1500-350(166)
פולין Koszalin
מכונת הזרקה
Arburg470C-1500-350(166)
סוחר מאומת
הלהקה אופקי ראה Bernardo HBS 275 - 400 V
גרמניה Mudersbach
הלהקה אופקי ראה
BernardoHBS 275 - 400 V