צנטריפוגת הצללה מסוג צלחות Alfa Laval דגם BTPX 205SGD-34CDP-50
מצב
משומש
מיקום
Newton Aycliffe הממלכה המאוחדת
צנטריפוגת הצללה מסוג צלחות Alfa Laval דגם BTPX 205SGD-34CDP-50 ALFA LAVAL BTPX 205SGD-34CDP-50
more Images
נתונים על המכונה
מחיר ומיקום
מיקום:
Newton Aycliffe DL5 6EQ, Zjednoczone Królestwo הממלכה המאוחדת
A21195760
מספר התייחסות:
L1228-01
עדכון:
עודכן לאחרונה בתאריך 14.04.2026
תיאור
Używana klaryfikująca wirówka talerzowa produkcji Alfa Laval model BTPX 205SGD-34CDP-50 wykonana ze stali kwasoodpornej. Całość zamontowana jest na podstawie razem z systemem sterylizacji parą. Wirówka napędzana jest silnikiem elektrycznym o mocy 6,5 kW, 415 V, 2900 obr./min, 3 fazy, 50 Hz. Maksymalne obroty bąka wynoszą 9650 obr./min. Na wyposażeniu jest panel sterowania i narzędzia.