Different "Schaublin 102" models in stock!
Gsdpfx Aod Htvdohusit
2 steps Vario
Headstock with reduction gearing
Cross slide with 90 mm stroke
Tripan steel holder
1 set of W20 collets
2 drawers
lamp
380 VAC
Centre distance: 350 mm
Center height: 102 mm
Turning-Ø over bed: 200 mm
Turning-Ø over slide: 120 mm
Spindle bore: 20 mm
Spindle speed: 55 - 3000 rpm / infinitely variable
Tailstock quill: MK 2
Weight: approx. 500 kg
Machine size W x D x H: approx. 1300 x 600 x 1300 mm
שלח בקשה
טלפון & פקס
+41 32 58... מודעות
ייתכן שגם מודעות אלה יעניינו אותך.
מודעה קטנה
Deitingen
2,935 km
מחרטה מדויקת
Schaublin102-N80 Vario
Schaublin102-N80 Vario
מודעה קטנה
Rödermark
3,019 km
הוכל. מכונת קידוח עמוד הילוכים
IBARMIAAX 32
IBARMIAAX 32
Goldenstedt
מחרטה משובחת
SCHAUBLIN102 N80
SCHAUBLIN102 N80
Deitingen
מחרטה CNC דיוק
Schaublin102-N80 Combitec
Schaublin102-N80 Combitec
Wiefelstede
מחרטה 420 x 1340 מ"מ
WeisserPF200
WeisserPF200
Bühl
מכונת כרסום כלים - אוניברסלית
Deckel MahoDMU 60 E
Deckel MahoDMU 60 E
Trittau
מכונת גריסה גלילית - בחוץ
STUDERRHU 500
STUDERRHU 500
Velen
מחרטה מרכזית וציר ציר
MEUSERM 3 A
MEUSERM 3 A