משמש למכירה Hanwha Stl 38 Hy3 (2,873)
Immendingen מחרטה אוטומטית
HANWHASTL 38 HY3
גרמניה מחרטה CNC
HANWHASTL38H
Hessen מחרטה מסוג שוויצרי
HANWHASTL38H
Berlingo מחרטת עיבוד שני אוטומטית
HANWHAXD-38H
Hessen מחרטה מסוג שוויצרי
HANWHASTL32H
Brieselang רשתות | רשתות יצוקות בלחץ
Gitterroste 600 x 1.700 x 38 mm- Maschung 45/20 - 120 Stück vorhanden
Furtwangen im Schwarzwald מכונת בר
HANWHAXD07
HANWHAXD07
Immendingen מחרטה אוטומטית
HANWHAXE26 H Fanuc
HanwhaXD20II-M Fanuc FMB 2-20 turbo
Caivano טרקטור סטנדרטי
Man TGX 18.580 D 38 Full-Air
Nordhorn רשתות | רשתות יצוקות בלחץ
Gitterroste 1.250 x 615 x 38 mm- Maschung 35/35 - 68 Stück vorhanden
Gitterroste 600 x 1.790 x 38 mmMaschung 45/25 - 117 Stück vorhanden
Gitterroste 600 x 800 x 38 - VE 10 StückMaschung 40/20 - 306 Stück vorhanden
Niefern-Öschelbronn מחרטה אוטומטית
HANWHAXD26II H
Neukamperfehn מדף מסבך מסבך מתלה משטחים
Bito PL 38/ 3.600 mm /K: 127 x 50 mm / Fachlast: 2.400 Kg
Bito PL 38/ sendzimir verzinkt/Öffnungsmaß: 47x51 mm
Bito PL 38 / P 20 /Rahmenhöhe: 2.470 mm
Bito PL 38/ 4.800 x 900 mm/Profil: 90 x 65 x 2,00 mm
Bito PL 38 / K: 127 x 50 mmlichte Weite: 3.600 mm
Bito PL 38 / K: 110 x 50 mmlichte Weite: 3.600 mm
Tönisvorst Headstock
38 mmLaenge 650 mm