INDEX MS 22C
שנת ייצור
2015
מצב
משומש (פועל באופן מלא)
מיקום
Baden-Württemberg גרמניה
מכונה רב-צירים INDEX MS 22C
מכונה רב-צירים INDEX MS 22C
מכונה רב-צירים INDEX MS 22C
מכונה רב-צירים INDEX MS 22C
מכונה רב-צירים INDEX MS 22C
מכונה רב-צירים INDEX MS 22C
מכונה רב-צירים INDEX MS 22C
מכונה רב-צירים INDEX MS 22C
מכונה רב-צירים INDEX MS 22C
מכונה רב-צירים INDEX MS 22C
מכונה רב-צירים INDEX MS 22C
מכונה רב-צירים INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
נתונים על המכונה
שם המכונה:
מכונה רב-צירים
יצרן:
INDEX
דגם:
MS 22C
מספר מכונה:
270240
שנת ייצור:
מצב:
מוכן לעבודה (יד שניה)
תפקודיות:
פועל באופן מלא
שעות עבודה:
34,044 h
פרטים טכניים
מספר כישורים:
6
קוטר מוט (מקס'):
22 מ"מ
אורך המוט:
קוטר ציר הסיבוב:
40 מ"מ
הספקה
מיקום:
Baden-Württemberg, גרמניה גרמניה – מרחק: כ- 2,913 ק"מ
זמינות:
מיד לאחר סיום המכירה הפומבית
תנאי אספקה:
FCA
עלות פירוק וטעינה:
איסוף באתר:
חינם
עלות משלוח:
תיאור
TECHNICAL DETAILS
Number of spindles: 6
Spindle bore: 40 mm
Bar diameter: 22 mm
Bar feeder length: 4.70 m
Bar length: 3.0 m
MACHINE DETAILS
Rated voltage: 400 V
Rated power: 60 kW
Connected load: 71 kVA
Maximum fuse rating: 125 A
Mains voltage: 400 V
Electrical frequency: 50 Hz
Control voltage: 24 V DC
Operating time: 50,134 h
Hydraulics on: 43,972 h
Run time: 38,809 h
Production: 34,044 h
EQUIPMENT
- Complete energy supply for all 6 main spindles replaced in April 25
- Single-NCU without PCU
- Bar feeder Iemca SIR MS22 P 33 (year of manufacture 2015)
המודעה תורגמה אוטומטית. ייתכנו שגיאות בתרגום.
עיבוד תשלומים
עלות נלווית לרכישה:
18 %