HISWeld HIS28V32010 - Aktion
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מצב
חדש
מיקום
אוסטריה אוסטריה
more Images
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
נתונים על המכונה
שם המכונה:
שולחן ריתוך
יצרן:
HISWeld
דגם:
HIS28V32010 - Aktion
מצב:
חדש
מחיר ומיקום
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מיקום:
2351 Wiener Neudorf, Österreich אוסטריה
A19118811
מספר התייחסות:
עדכון:
עודכן לאחרונה בתאריך 08.05.2026
תיאור
neu
ca. 2 - 4 Wochen ab Auftr
2000 x 1000 mm
850 mm
8000 kg
712 kg
200 mm
28 mm
- Fully milled table top 25 mm in S355J2+N with high degree of accuracy (+/- 0.05 mm) and rounded edges and holes
Gedpfxewir A Ne Advsit
- Hard chrome-plated table surface Cr75
The main advantage of our tables compared to conventional systems is with the hard chrome plating Cr75, that this process achieves a much deeper penetration into the base material of up to 0.07 mm and the hardness of the surface reaches up to HV750. This also ensures optimum and lasting anti-spatter adhesion on the surface, which is one of the most efficient on the market.
- Exact dimensional and fitting accuracy of the tools with 28 mm perforation (compatible with comparable premium suppliers)
- Grid lines 100 x 100 mm
- 4 solid table feet withload capacity 2 ton/feet and levelling option
- Different foot variants available (standard, height-adjustable and with castors)
- Load capacity 8 to
- All-round 200 mm high side cheeks with diagonal perforation