WOODLAND MACHINERY SK-1000-P4
VB בתוספת מע"מ
מצב
חדש
מיקום
Jonava ליטא
21-29-545 מברשת מכונת מלטש WOODLAND MACHINERY SK-1000-P4
more Images
WOODLAND MACHINERY SK-1000-P4
WOODLAND MACHINERY SK-1000-P4
WOODLAND MACHINERY SK-1000-P4
WOODLAND MACHINERY SK-1000-P4
יצרן:
WOODLAND MACHINERY
דגם:
SK-1000-P4
מצב:
חדש
מחיר ומיקום
VB בתוספת מע"מ
מיקום המוכר:
Fabriko 3a, 55111 Jonava, ליטא ליטא
תיאור
Type SK-1000-P4
Working width 1000 mm
Min.working length 400 mm
Working thickness 2-80mm
Polishing roller speed - Frequency control
Feeding speed 5-20m/min
Total motor power 8.14kW
Disc motor 1.5kW*1
Disc swing motor 0.37kW *1
Screw roller motor 2.2kW *2
Feeding power 1.5kW
Working table up and down 0.37kW
Transport dimensions 2700x1700x1600mm