מסור דיסק כפול WALTER TD 500Walter
td 500
מסור דיסק כפול WALTER TD 500
Walter
td 500
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מצב
משומש
מיקום
Karsin
נתונים על המכונה
מחיר ומיקום
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
- מיקום:
- Dworcowa 28, 83-440 Karsin, Polska
תיאור
min. width of the middle prism after cutting 55mm
minimum length of the cut shaft 1270mm
maximum diameter of the cut shaft 350mm
shaft diameter 60mm
Giodpfx Ahswmg Sasuot
diameter of the circular saw 500mm
smooth regulation of the feed speed on the inverter
power of the lower spindle drive motor 45kW
power of the upper spindle drive motor 37kW
power of the feed drive motor 1.50kW
המודעה תורגמה אוטומטית. ייתכנו שגיאות בתרגום.
shaft diameter 60mm
Giodpfx Ahswmg Sasuot
ספק
הערה: הירשם בחינם או התחבר, כדי לקבל גישה לכל המידע.
נרשם מאז: 2018
190 מודעות אונליין
שלח בקשה
טלפון & פקס
ייתכן שגם מודעות אלה יעניינו אותך.
מודעה קטנה
Miechucino
2,919 km
מנסרה WALTER TD500 KBA
WALTERTD500 KBA
WALTERTD500 KBA
מודעה קטנה
Naprawa
2,419 km
חגורה רחבה מלטשת
UnitekWinner 1100 pneumatic
UnitekWinner 1100 pneumatic
Strenči
קו מיון
AlmabDry board sorting line
AlmabDry board sorting line
Tammiku
מעמיס עם שלדה על גלגלים
Caterpillar950G
Caterpillar950G
Mathon
Airplan — ערכת ייבוש מודולארית לעץ
INCOPLANAIRPLAN
INCOPLANAIRPLAN
Biessenhofen
טחנת ניסור 5 קילוואט
Haf Präzisionstechnik5kW
Haf Präzisionstechnik5kW