Wafios S 110
שנת ייצור
1970
מצב
משומש
מיקום
Đakovo קרואטיה
more Images
Wafios S 110
Wafios S 110
Wafios S 110
Wafios S 110
Wafios S 110
Wafios S 110
Wafios S 110
Wafios S 110
Wafios S 110
Wafios S 110
נתונים על המכונה
שם המכונה:
מכונה להכנת ציפורניים
יצרן:
Wafios
דגם:
S 110
שנת ייצור:
1970
מצב:
כמו חדש (משומש)
מחיר ומיקום
מיקום:
Splitska 25 A, 31400 Đakovo, Hrvatska קרואטיה
תיאור
wire diameter range: 2,0 - 3,8 mm
nail length: 13 - 110 mm