OSAMA S2R 1300
VB בתוספת מע"מ
שנת ייצור
2021
מצב
משומש
מיקום
גרמניה גרמניה
מכונת מריחת דבק OSAMA S2R 1300
מכונת מריחת דבק OSAMA S2R 1300
מכונת מריחת דבק OSAMA S2R 1300
מכונת מריחת דבק OSAMA S2R 1300
מכונת מריחת דבק OSAMA S2R 1300
more Images
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
נתונים על המכונה
שם המכונה:
מכונת מריחת דבק
יצרן:
OSAMA
דגם:
S2R 1300
שנת ייצור:
2021
מצב:
משומש
מחיר ומיקום
VB בתוספת מע"מ
מיקום:
D - Hessen גרמניה
A21147462
מספר התייחסות:
ISS20250305-5247
עדכון:
תיאור
Used machine
Year of manufacture: 2021
Features and technical data:
Homogeneous GLUE DOSING thanks to adjustable distribution trays.
Gsdpfeygn Ihsx Advsbl
Accident-proof SAFETY DEVICES on all moving parts ensure maximum operator safety.
ELECTRICAL SYSTEM: perfectly sealed and compliant with European standards, equipped with a push-button control panel, 24 V voltage.
Technical data:
Working width: 1300 mm
Working height: 100 mm
Application roller diameter: 185 mm
Feed speed: 18 m/min
Drive motor: 0.37 kW
Working table height: 800 mm
Dimensions: Length 780 mm, Width 2000 mm, Height 1350 mm