MAGET MM COMPANY RC1100G5
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
שנת ייצור
2025
מצב
חדש
מיקום
Bela Palanka סרביה
more Images
MAGET MM COMPANY RC1100G5
MAGET MM COMPANY RC1100G5
MAGET MM COMPANY RC1100G5
MAGET MM COMPANY RC1100G5
MAGET MM COMPANY RC1100G5
MAGET MM COMPANY RC1100G5
MAGET MM COMPANY RC1100G5
MAGET MM COMPANY RC1100G5
MAGET MM COMPANY RC1100G5
MAGET MM COMPANY RC1100G5
MAGET MM COMPANY RC1100G5
נתונים על המכונה
שם המכונה:
ספריי מכונת כביסה חלקי כביסה
יצרן:
MAGET MM COMPANY
דגם:
RC1100G5
שנת ייצור:
2025
מצב:
חדש
מחיר ומיקום
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מיקום:
Bela Palanka, סרביה סרביה
פרטי ההצעה
מזהה מודעה:
A5372997
מספר התייחסות:
RC 700 / 900 / 1100
עדכון:
תיאור
RC1100G5
FREE SHIPPING TO EUROPE
Product from Serbia 100%.
1. Platform diameter: 1100mm
Gsdpogd Ucgofx Advjbl
2. Maximum height : 650mm (from platform to nozzles)
3. Maximum load : 350kg
4. Pumps : 2 pumps, each to 2,2kW 400L/min 3,7 bar. stainless steel AISI304
5. Special shape of laser-made nozzles (The best ratio of pressure and width of the jet)
5. Platform drive : Step SERVO MOTOR with with collision detection
6.Heaters : 2x(2x3kW) = 12kW stainless steel AISI304
7. Cover sensor: YES
8. Liquid sensors : YES
9. Platform overload detection : YES
10. Oil skimmer : YES
12. Transport box : Safety wooden packing.
WARRANTY 24 months
-----
We also offer smaller machines from this series with a platform diameter of 700mm and 900 mm
-----
35 YEARS OF EXPERIENCE IN THE PRODUCTION OF AUTOSERVICE WASHING EQUIPMENT
שלח בקשה
קרקעus
גרמניה
אוסטריה
שווייץ
ארצות הברית של אמריקה
הממלכה המאוחדת
צרפת
בלגיה
ספרד
מקסיקו
איטליה
הולנד
פולין
הפדרציה הרוסית
בלארוס (רפובליקת בלארוס)
אוקראינה
אסטוניה
טורקיה
ניו זילנד
אירלנד
הרפובליקה הצ'כית
דנמרק
פינלנד
שוודיה
נורווגיה
לוקסמבורג
יוון
ליטא
לטביה
איסלנד
פורטוגל
ברזיל
ונצואלה
ארגנטינה
הונגריה
סלובקיה
רומניה
מולדובה
סלובניה
סרביה
מונטנגרו
אלבניה
קרואטיה
בולגריה
מקדוניה הצפונית
בוסניה והרצגובינה
ישראל
מצרים
מרוקו
הודו
אינדונזיה
דרום קוריאה
יפן
תאילנד
מלזיה
וייטנאם
סין, הרפובליקה העממית
טאיוואן
איראן
בנגלדש
הערה: הבקשה שלך תועבר לכל המוכרים בקטגוריית המכונות. כך תוכל לקבל מספר רב של הצעות.
לא ניתן היה לשלוח את הבקשה. אנא נסה שוב מאוחר יותר.
ייתכן שגם מודעות אלה יעניינו אותך.
מודעה קטנה
מכונת שטיפת סל מחזורית, מערכת שטיפה בהתזה SUMMA-SUMPERK DC3/OSK Parts cleaning degreasing system
more images
הונגריה Tata
2,322 km
מכונת שטיפת סל מחזורית, מערכת שטיפה בהתזה
התקשר
מודעה קטנה
מכונת חיתוך בלייזר 12 m Rohrlaserschneidmaschine 12 kW 12045ETP / 450 mm Option bis 510 mm
גרמניה Leipzig
2,914 km
מכונת חיתוך בלייזר