CompAir L75SR-13A
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
שנת ייצור
2008
מצב
משומש (פועל באופן מלא)
מיקום
Freiberg am Neckar גרמניה
מדחס בורג CompAir L75SR-13A
מדחס בורג CompAir L75SR-13A
מדחס בורג CompAir L75SR-13A
מדחס בורג CompAir L75SR-13A
מדחס בורג CompAir L75SR-13A
מדחס בורג CompAir L75SR-13A
מדחס בורג CompAir L75SR-13A
מדחס בורג CompAir L75SR-13A
מדחס בורג CompAir L75SR-13A
מדחס בורג CompAir L75SR-13A
מדחס בורג CompAir L75SR-13A
מדחס בורג CompAir L75SR-13A
more Images
CompAir L75SR-13A
CompAir L75SR-13A
CompAir L75SR-13A
CompAir L75SR-13A
CompAir L75SR-13A
CompAir L75SR-13A
CompAir L75SR-13A
CompAir L75SR-13A
CompAir L75SR-13A
CompAir L75SR-13A
CompAir L75SR-13A
CompAir L75SR-13A
נתונים על המכונה
שם המכונה:
מדחס בורג
יצרן:
CompAir
דגם:
L75SR-13A
שנת ייצור:
2008
מצב:
מצב טוב מאוד (משומש)
תפקודיות:
פועל באופן מלא
מחיר ומיקום
מחיר קבוע בתוספת מע"מ
מיקום:
Steinheimerstraße 2, 71691 Freiberg am Neckar, Deutschland גרמניה
התקשר
פרטים טכניים
משקל כולל:
ציוד:
לוחית זיהוי זמינה
תיאור
Technical details:
Voltage: 400V
Phase: 3
Frequency: 50 Hz
Volume flow: 13.98 m³/min
Giodpowrrgmjfx Ahuet
Speed: 4050 rpm
Intake pressure: 1 bar
Installed motor power: 75 kW
Compression medium: air
Stage pressure: 13 bar g
Full load current: 159 A